Рейтинг – Республика бойынша

Аты-жөні Қала Аудан Мектеп Daryn ұпайлар
001.
Аяна Кенжегарина
Зеленов ауданы Батыс Қазақстан облысы "Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 8134 d.
002.
Yskakus Orynbasar
Тараз Жамбыл облысы "Әлихан Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 8003 d.
003.
Аяжан Әуез
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Т.Қазақбаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 7538 d.
004.
Ақбота Тұрсынбек
Жаңақорған ауданы Қызылорда облысы "С.Сапарбеков атындағы №125 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 4263 d.
005.
Дильназ Мұхаммедәлі
Шиелі ауданы Қызылорда облысы "№244 Ы.Жақаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 4237 d.
006.
Аяжан Пернебай
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Т.Қазақбаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 2545 d.
007.
Жазылбек Канатбеков
Тараз Жамбыл облысы "Әлихан Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 2250 d.
008.
Nazerke Netkaliyeva
Бөкей ордасы ауданы Батыс Қазақстан облысы Қ.Сағырбаев атындағы орта жалпы білім беретін мектеп-балабақшасы 2189 d.
009.
Бекзат Серік
Сырым ауданы Батыс Қазақстан облысы "Бұлдырты орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 2089 d.
010.
Аружан Зұлпыхар
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "О.Орманов атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 1816 d.
011.
Aisana Orazkulova
Тараз Жамбыл облысы "Әлихан Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 1811 d.
012.
Fazilat Khalmirzaeva
Жетісай ауданы Түркістан облысы "Мақтарал ауданының мамандандырылған "Дарын" мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 1758 d.
013.
Аружан Ержанқызы
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Ғани Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 1463 d.
014.
Ақмаржан Зейн
Зеленов ауданы Батыс Қазақстан облысы "Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 1435 d.
015.
Nurgisa Kadyrbekov
Құрманғазы ауданы Атырау облысы "Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемелекеттік мекемесі 1424 d.
016.
Назерке Асылхан
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Жүзімдік жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 1387 d.
017.
Назгүл Өркен
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Т.Қазақбаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 1313 d.
018.
Нұрзат Сабыров
Бөкей ордасы ауданы Батыс Қазақстан облысы Қ.Сағырбаев атындағы орта жалпы білім беретін мектеп-балабақшасы 1306 d.
019.
Аягул Габдуллина
Зеленов ауданы Батыс Қазақстан облысы "Трекин жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі берiлдi 1148 d.
020.
Мадина Көлбай
Ордабасы ауданы Түркістан облысы "Амангелді атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 1138 d.
021.
Досымжан Нияз
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Қ.Сыпатаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 1106 d.
022.
Рамазан Усубалиев
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Қ.Сыпатаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 1095 d.
023.
Дидарбеков Бекзат
Байзақ ауданы Жамбыл облысы "Ғани Мұратбаев атындағы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 1091 d.
024.
Дильназ Қалкөз
Жаңақорған ауданы Қызылорда облысы №110 мектеп-лицей коммуналдық мемлекеттік мекемесі 985 d.
025.
Хамитов Мирас
Зеленов ауданы Батыс Қазақстан облысы "Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 897 d.
026.
Сара Муканбетова
Зеленов ауданы Батыс Қазақстан облысы "Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 862 d.
027.
Асылжан Кабылханов
Зеленов ауданы Батыс Қазақстан облысы "Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 850 d.
028.
Ақжүніс Малик
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Бөген жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 847 d.
029.
Гүлсім Серікбай
Шымкент қаласы "Ақжар жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 792 d.
030.
Нұршапағат Қалменова
Шиелі ауданы Қызылорда облысы "№47 М.В.Ломоносов атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 777 d.
031.
Тұрсынай Игенбек
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Қ.Сыпатаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 754 d.
032.
Ерхан Саңғылбай
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Жүзімдік жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 751 d.
033.
Елдана Бекболат
Зеленов ауданы Батыс Қазақстан облысы "Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 746 d.
034.
Aruzhan Shekerbek
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Қ.Сыпатаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 678 d.
035.
Нұрдаулет Мұхаддас
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Абай атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 667 d.
036.
Әлішер Салтанат
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "О.Орманов атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 658 d.
037.
Ақторғын Салауатова
Зеленов ауданы Батыс Қазақстан облысы "Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 657 d.
038.
Ислам Қонысбек
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Бөген жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 656 d.
039.
Хабиба Абдиахмет
Кентау Түркістан облысы "Ы.Алтынсарин атындағы №1 қоғамдық-гуманитарлық бағыттағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 647 d.
040.
Бекасыл Маден
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Байменов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 633 d.
041.
Жанерке Саттарқызы
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Жамбыл атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 632 d.
042.
Балерке Сапар
Жетісай ауданы Түркістан облысы "Мақтарал ауданының мамандандырылған "Дарын" мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 625 d.
043.
Нұршат Тұрсынхан
Бөкей ордасы ауданы Батыс Қазақстан облысы "Мұхамед-Салық Бабажанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 616 d.
044.
Томирис Қайырқұл
Зеленов ауданы Батыс Қазақстан облысы "Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 612 d.
045.
Дарын Арын
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Жүзімдік жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 595 d.
046.
Мариям Әбілқасым
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Байменов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 589 d.
047.
Нинара Рахымбек
Ордабасы ауданы Түркістан облысы "І.Есенберлин атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 586 d.
048.
Гулсім Сапаралықызы
Төле би ауданы Түркістан облысы "Төлеби жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 586 d.
049.
Бақдәулет Тынысбек
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Бөген жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 573 d.
050.
Аяулым Амирали
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Байменов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 571 d.
051.
Сәния Алибекова
Шиелі ауданы Қызылорда облысы "№45 Ақ Орда мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 565 d.
052.
Абдулғани Тасболат
Кентау Түркістан облысы "Әл-Фараби атындағы №14 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 540 d.
053.
Дінмұхаммед Мүсіреп
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Байменов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 519 d.
054.
Мухтар Нурсултан
Панфилов ауданы Алматы облысы "А.В. Луначарский атындағы орта мектеп-гимназиясы, мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 504 d.
055.
Зейнеп Лесбекова
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Қ.Сыпатаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 503 d.
056.
Нурмухаммед Шамшудин
Жаңақорған ауданы Қызылорда облысы "№3 Жаңақорған аудандық жалпы білім беретін мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекетік мекемесі 498 d.
057.
Аружан Арипбекова
Төле би ауданы Түркістан облысы "Қ.Мамытов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 497 d.
058.
Диана Баймырзаева
Шиелі ауданы Қызылорда облысы "№47 М.В.Ломоносов атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 494 d.
059.
Алижан Кабылханов
Зеленов ауданы Батыс Қазақстан облысы "Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 471 d.
060.
Zangar Shekerbek
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Қ.Сыпатаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 443 d.
061.
Еркежан Даниярқызы
Ордабасы ауданы Түркістан облысы "А.Шерімқұлов атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 442 d.
062.
Маржан Пернебай
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Бөген жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 438 d.
063.
Касиет Шамшат
Шиелі ауданы Қызылорда облысы "№47 М.В.Ломоносов атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 437 d.
064.
Akgul Amangeldi
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Жамбыл атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 436 d.
065.
Асанбай Үйісбек
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Қ.Сыпатаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 434 d.
066.
Адина Абдикарим
Тараз Жамбыл облысы "№ 13 орта мектебi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 432 d.
067.
Арай Өмірбек
Төле би ауданы Түркістан облысы "Қазақстан жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 428 d.
068.
Айым Ақмұрат
Төле би ауданы Түркістан облысы "М.Х.Дулати атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 425 d.
069.
Исатай Куанышов
Алматы қаласы "№152 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 424 d.
070.
Ұлтуар Нұрланқызы
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Бөген жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 418 d.
071.
Enlik Shahizada
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 417 d.
072.
Dinmukhamed Suleimenov
Тараз Жамбыл облысы "Әлихан Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 416 d.
073.
Ералы Кажыгалиев
Орал Батыс Қазақстан облысы Асан Тайманов атындағы №34 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 411 d.
074.
Жансая Мирасқызы
Зеленов ауданы Батыс Қазақстан облысы "Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 410 d.
075.
Ерасыл Тажбаев
Зеленов ауданы Батыс Қазақстан облысы "Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 410 d.
076.
Aigerim Mukhametzhanova
Семей Шығыс Қазақстан облысы "№4 Жалпы орта білім беретін мектеп" Коммуналдық мемлекеттік мекемесі 407 d.
077.
Дархан Тлепбергенов
Зеленов ауданы Батыс Қазақстан облысы "Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 401 d.
078.
Балнұр Махамадияева
Жаңақорған ауданы Қызылорда облысы №110 мектеп-лицей коммуналдық мемлекеттік мекемесі 394 d.
079.
Мадина Бақтыбай
Зеленов ауданы Батыс Қазақстан облысы "Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 393 d.
080.
Айым Саматова
Зеленов ауданы Батыс Қазақстан облысы "Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 379 d.
081.
Асылбек Ибадуллаев
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Жүзімдік жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 371 d.
082.
Перизат Мухат
Зеленов ауданы Батыс Қазақстан облысы "Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 370 d.
083.
Аружан Ален
Төле би ауданы Түркістан облысы "Төлеби жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 351 d.
084.
Cагина Уалиолдинова
Семей Шығыс Қазақстан облысы "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Семей қаласының №37 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 342 d.
085.
Шұғыла Асылжан
Ұйғыр ауданы Алматы облысы "Шарын орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 342 d.
086.
Meruert Belkozha
Панфилов ауданы Алматы облысы "А.В. Луначарский атындағы орта мектеп-гимназиясы, мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 341 d.
087.
Аяулым Малдыбайқызы
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 341 d.
088.
Санжар Балтабай
Тараз Жамбыл облысы "Дарынды ер балаларға арналған мамандандырылған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" мектеп-интернаты коммуналдық мемлекеттік мекемесі 337 d.
089.
Ілияс Дәуренұлы
Панфилов ауданы Алматы облысы "А.В. Луначарский атындағы орта мектеп-гимназиясы, мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 337 d.
090.
Анеля Еркінбек
Төле би ауданы Түркістан облысы "Төлеби ауданының мамандандырылған мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 334 d.
091.
Ақмоншақ Сағат
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "Ғани Мұратбаев атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 327 d.
092.
Нұржан Қабдоллаев
Семей Шығыс Қазақстан облысы "№ 34 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 326 d.
093.
Asel Berdyhan
Сарыағаш ауданы Түркістан облысы "№49 М.Жұмабаев атындағы жалпы орта мектебі" коммуналды мемлекеттік мекемесі 324 d.
094.
Аружан Нурмуханбетова
Бөкей ордасы ауданы Батыс Қазақстан облысы "Мұхамед-Салық Бабажанов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 323 d.
095.
Асыл Қайратқызы
Тараз Жамбыл облысы "№ 51 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 322 d.
096.
Ақнұр Үшкемпір
Тараз Жамбыл облысы "Ш.Смаханұлы атындағы № 44 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 316 d.
097.
Айкөркем Шугаева
Қаратөбе ауданы Батыс Қазақстан облысы "Қаратөбе мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 314 d.
098.
Ақерке Лесбек
Төле би ауданы Түркістан облысы "Қ.Мамытов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 306 d.
099.
Бекболат Махамбетияров
Шиелі ауданы Қызылорда облысы "№47 М.В.Ломоносов атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 306 d.
100.
Наргиза Бақтыбай
Зеленов ауданы Батыс Қазақстан облысы "Трекин жалпы орта білім беретін қазақ мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 304 d.