Оқушылар рейтингі / Олимпиада рейтінгі

Аты-жөні Қала Аудан Мектеп Daryn ұпайлар
001.
Карина Муратова
Шымкент қаласы "№ 28 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 36123 d.
002.
Bekzhan Temirhanuly
Шымкент қаласы "№1 үш тілде оқытатын мамандандырылған мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 33338 d.
003.
Сая Жеңіс
Жамбыл ауданы Алматы облысы Абай атындағы мектеп гимназия коммуналдық мемлекеттік мекемесі 31684 d.
004.
Айдын Бейсенбай
Шымкент қаласы "№49 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 31424 d.
005.
Rauan Abibulla
Шымкент қаласы "№ 28 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 31294 d.
006.
Әмина Жарқынова
Шымкент қаласы "№ 28 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 30430 d.
007.
Аянұр Жарылкасын
Шымкент қаласы "№ 28 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 28857 d.
008.
Бекнұр Тұрсын
Шымкент қаласы "№ 28 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 27050 d.
009.
Аида Аскербекова
Шымкент қаласы "№49 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 26545 d.
010.
Balnur Nurmolda
Мақтаарал ауданы Түркістан облысы "И.Панфилов атындағы №33 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 26269 d.
011.
Мадина Амирова
Шымкент қаласы "Қ.Спатаев №7 атындағы мектеп-лицейі" коммуналды мемлекеттік мекемесі 25724 d.
012.
Жібек Әсілбек
Шымкент қаласы "№ 28 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 25559 d.
013.
Аружан Қадырқұл
Кентау Түркістан облысы "Молда Мұса атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 24826 d.
014.
Dias Kuandyk
Шымкент қаласы "Өмірбек Жолдасбеков атындағы №9 лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 24725 d.
015.
Аружан Жаухан
Мақтаарал ауданы Түркістан облысы Владимир Комаров атындағы №7 орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесі 24490 d.
016.
Дариға Кенжебекқызы
Қазалы ауданы Қызылорда облысы "№25 орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 24372 d.
017.
Erbulan Amze
Шымкент қаласы "№72 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 24324 d.
018.
Dosymzhan Kaldybek
Шымкент қаласы "№35 М.Маметова атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 23284 d.
019.
ЛАЗИЗБЕК БАЙТАЛИЕВ
Шымкент қаласы "№48 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 23015 d.
020.
Айдана Тансыкбай
Шымкент қаласы "№ 28 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 21976 d.
021.
Aruzhan Sraiyl
Ақтау Маңғыстау облысы "Ақтау қаласындағы химия-биология бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі" коммерциялық емес акционерлік қоғамы 21753 d.
022.
Абылай Досымов
Шымкент қаласы "Өмірбек Жолдасбеков атындағы №9 лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 21718 d.
023.
Әсемай Несіпбек
Шымкент қаласы "№ 28 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 21624 d.
024.
Balausa Burkhanova
Шымкент қаласы "Асанбай Асқаров атындағы №77 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 21120 d.
025.
Мейрамбек Бейсенбай
Шымкент қаласы "№49 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 20764 d.
026.
Аяулым Төлебай
Шымкент қаласы "№ 28 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 20737 d.
027.
Диана Ергешова
Шымкент қаласы "№52 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 20605 d.
028.
Нұрсая Абдумуталі
Шымкент қаласы "Терешкова атындағы №31 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 20486 d.
029.
Жарқынбек Жайлыбек
Шымкент қаласы "Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 20438 d.
030.
Саят Нұрлыбек
Шымкент қаласы "Т.Тәжібаев атындағы №47 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 20273 d.
031.
Nazerke Tagaeva
Шымкент қаласы "Асанбай Асқаров атындағы №77 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 20247 d.
032.
Ерсултан Абдашим
Шымкент қаласы "№25 Т.Рысқұлов атындағы мектеп гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 20020 d.
033.
Аделина Ли
Шымкент қаласы "Т.Тәжібаев атындағы №47 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 20004 d.
034.
Несипбек Рабия
Шымкент қаласы "№ 28 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 19561 d.
035.
Kanat Rysbaev
Шымкент қаласы "№ 28 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 18916 d.
036.
Дильназ Нургалиева
Шымкент қаласы "№52 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 18673 d.
037.
Мадина Мирзаханова
Шымкент қаласы "Мұхтар Әуезов атындағы №96 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 18527 d.
038.
Aziz Eshmuratov
18058 d.
039.
Зарина Сапархан
Шымкент қаласы "Д.Менделеев атындағы №15 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 18046 d.
040.
Аяжан Рахимбай
Шымкент қаласы "№74 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 18038 d.
041.
Рухшона Кудиратуллаева
Шымкент қаласы "Мұхтар Әуезов атындағы №96 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 17912 d.
042.
Жанэль Өтеген
Шымкент қаласы "Асанбай Асқаров атындағы №77 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 17619 d.
043.
Ұлжалғас Несіпбек
Шымкент қаласы "№ 28 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 17353 d.
044.
Назерке Әмитова
Арал ауданы Қызылорда облысы "№260 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 17065 d.
045.
Ерасыл Токмолда
Панфилов ауданы Алматы облысы "Шоқан Уалиханов атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 17007 d.
046.
Али Найманов
Шымкент қаласы "№80 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 17000 d.
047.
Іңкәр Әбілқасым
Мұнайлы ауданы Маңғыстау облысы "Қызылтөбе лицейі" мемлекеттік мекемесі 16794 d.
048.
Әсемай Бағыбергенова
Арал ауданы Қызылорда облысы "№260 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 16765 d.
049.
Лаура Жайлыбек
Шымкент қаласы "Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 16505 d.
050.
Адина Айдосқызы
Бәйдібек ауданы Түркістан облысы "М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі 16210 d.
051.
Несібелі Жақсылық
Ордабасы ауданы Түркістан облысы "Амангелді атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 16199 d.
052.
Дилшод Халмуратов
Шымкент қаласы "Хамза атындағы № 108 жалпы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі 16163 d.
053.
НҰРСҰЛТАН ОРАЛЛ
Шымкент қаласы "№86 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 16138 d.
054.
Мөлдір Аскербек
Шымкент қаласы "№49 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 15898 d.
055.
Gauhar Zadagerey
Түпқараған ауданы Маңғыстау облысы "Ғұбайдолла Айдаров атындағы №1 жалпы орта білім беретін мектеп-лицейі" мемлекеттік мекемесі 15815 d.
056.
Баяшат Тоқмұқаметұлы
Еңбекшіқазақ ауданы Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық білім бөлімінің "Шелек ауылындағы №1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 15774 d.
057.
Ғалым Әбілдабек
Шымкент қаласы "№80 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 15678 d.
058.
Yskak Orynbasar
Тараз Жамбыл облысы "Әлихан Бөкейханов атындағы №1 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 15623 d.
059.
Назира Мадуова
Бейнеу ауданы Маңғыстау облысы Бейнеу ауданының әкімдігінің "Үстірт орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 15454 d.
060.
Рита Еркінбек
Қаратөбе ауданы Батыс Қазақстан облысы "Мұхит атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 15340 d.
061.
Элшад Мұратбек
Созақ ауданы Түркістан облысы "Науайы атындағы жалпы орта мектебі "коммуналдық мемлекеттік мекемесі 15171 d.
062.
Диана Амангелди
Шымкент қаласы "№52 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 15138 d.
063.
Сəуле Ерғали
Шымкент қаласы "№69 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 15101 d.
064.
Ләйла Әбдраш
Шымкент қаласы "№103 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 15100 d.
065.
Томирис Кабит
Шымкент қаласы "№35 М.Маметова атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 15048 d.
066.
Мерей Келесбаева
Қапшағай Алматы облысы "Орта мектеп-гимназия мектепке дейінгі шағын орталығымен" мемлекеттік коммуналық мекемес 14986 d.
067.
Эланора Исаева
Ордабасы ауданы Түркістан облысы "Ынтымақ" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 14971 d.
068.
Нұрқанат Қалила
Шымкент қаласы "№25 Т.Рысқұлов атындағы мектеп гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 14901 d.
069.
Ainur Duisen
Мақтаарал ауданы Түркістан облысы "Сәбит Мұқанов атындағы №40 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 14877 d.
070.
Тоғжан Төлеген
Шымкент қаласы "Космодемьянская атындағы №23 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 14838 d.
071.
Шұғыла Ғаппар
Шымкент қаласы №120 "Б.Момышұлы атындағы жалпы ортабілім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 14813 d.
072.
АЯУЛЫМ МЫЛТЫҚБАЙ
Шымкент қаласы "№48 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 14753 d.
073.
Мадина Кәкімбекова
Тарбағатай ауданы Шығыс Қазақстан облысы "К.Билялов атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 14595 d.
074.
Думан Қасым
Төле би ауданы Түркістан облысы "Қайнар жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 14580 d.
075.
Ғалымжан Қалдыбек
Шымкент қаласы "№35 М.Маметова атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 14502 d.
076.
Sabina Ilyas
Шымкент қаласы "А.Навои атындағы №11 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 14453 d.
077.
Nurserik Akarys
Шымкент қаласы "№ 28 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 14375 d.
078.
Эльвира Орал
Шымкент қаласы "№86 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 14328 d.
079.
Аскар Жанабай
Шымкент қаласы "№86 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 14314 d.
080.
Moldir Kairambaeva
Аягөз ауданы Шығыс Қазақстан облысы "К.Бозтаев атындағы қазақ мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 14306 d.
081.
Жібек Құрманғазықызы
Талас ауданы Жамбыл облысы Қаратау қаласы мектеп лицей коммуналдық мемлекеттік мекемесі 14265 d.
082.
Әбдінұр Қалила
Шымкент қаласы "№ 28 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 13970 d.
083.
Бекзат Балтамаш
Мақтаарал ауданы Түркістан облысы №15 "Мақтажан" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 13731 d.
084.
Сабира Уралтай
Ордабасы ауданы Түркістан облысы "Ынтымақ" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 13725 d.
085.
Даяна Сапархан
Шымкент қаласы "Д.Менделеев атындағы №15 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 13713 d.
086.
Бағжан Дакен
Шымкент қаласы "№49 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 13576 d.
087.
Мөлдір Ералы
Шымкент қаласы "№ 28 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 13547 d.
088.
Arnas Kambarov
Шымкент қаласы "№46 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 13432 d.
089.
Бағжан Төлеген
Шымкент қаласы "Космодемьянская атындағы №23 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 13429 d.
090.
Шұғыла Серікбай
Шымкент қаласы "Асанбай Асқаров атындағы №77 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 13286 d.
091.
Ұлбосын Уралтай
Ордабасы ауданы Түркістан облысы "Ынтымақ" жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 13279 d.
092.
Амина Карбекова
Шымкент қаласы "№52 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 13119 d.
093.
Айман Пернебекова
Шымкент қаласы "№127 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 13031 d.
094.
Анель Пернебай
Шымкент қаласы "Т.Тәжібаев атындағы №47 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 13005 d.
095.
Дидар Өтеш
Шымкент қаласы "Т.Тәжібаев атындағы №47 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 13001 d.
096.
Назерке Жантуриева
Бөрлі ауданы Батыс Қазақстан облысы "Ақсай қаласының №5 жалпы орта білім беретін мектебі " коммуналдық мемлекеттік мекемесі 12983 d.
097.
Диас Адельхан
Шымкент қаласы "Ы.Алтынсарин атындағы №65 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 12957 d.
098.
Адина Амирсеит
Шымкент қаласы "№ 28 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 12930 d.
099.
Самат Сұлтан
Шымкент қаласы "А.Навои атындағы №11 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 12839 d.
100.
Бекзат Керімжан
Шымкент қаласы "№68 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі 12787 d.